Variklinė alyva MOTUL 5W30 8100 X-CLEAN+ 5L

Variklinė alyva MOTUL 5W30 8100 X-CLEAN+ 5L

59,79 €

Aukšto efektyvumo 100% sintetinis tepalas, specialiai sukurtas naujausios kartos dyzeliniams ir benzininiams varikliams, atitinkantiems „Euro 4“, „5“ ar „6“ išmetamųjų teršalų reguliavimo reikalavimus, kuriems reikalinga variklinė alyva, turinti aukštą HTHS (> 3,5 mPa.s) klampą ir „Mid SAPS“ su sumažintu kiekiu sulfato pelenų (≤ 0,8%), fosforo (0,07 ≤ x ≤ 0,09%) ir sieros (≤ 0,3%).

Tinka naujausios kartos BMW, MERCEDES, PORSCHE ir VAG (VW, AUDI, SEAT, SKODA) automobiliams.

Tinka ir bet kokio tipo dyzeliniams ar benzininiams varikliams, reikalaujantiems tepalo ACEA C3.

Prieš naudojimą visada skaitykite transporto priemonės vartotojo vadovą ir vadovaukitės transporto priemonės gamintojo rekomendacijomis.

Kiekis

8100 X-CLEAN+ 5W-30

100% sintetinė benzininių ir dyzelinių variklių alyva atitinkanti Euro 4, Euro 5 ir Euro 6 reikalavimus.

Vartojimas

Didelio efektyvumo 100% sintetinė alyva specialiai sukurta naujausios kartos dyzeliniams ir benzininiams varikliams. Atitinka Euro 4, Euro 5 ir Euro 6 reikalavimus, kuriems reikalinga variklio alyva su aukšta HTHS (> 3.5 mPa.s) klampa ir "Mid SAPS" su sumažintu sulfato pelenų (≤ 0.8%), fosforo (0.07 ≤ x ≤ 0.09%) ir sieros kiekiu (≤ 0.3%).

Suderinamas su kataliziniais keitikliais ir dyzelino kietųjų dalelių filtrais (DPF).

Ypač tinka naujausios kartos BMW, MERCEDES, PORSCHE ir VAG (VW, AUDI, SEAT, SKODA) automobiliams.

Tinka ir bet kokio tipo dyzeliniams ar benzininiams varikliams, reikalaujantiems tepalo atitinkančio ACEA C3 standartą.

Prieš naudojimą visada vadovaukitės transporto priemonės gamintojo reikalavimais.

Suderinamumas

Varikliai, atitinkantys „Euro 4“, „Euro 5“ ir „Euro 6“ išmetamųjų teršalų reguliavimo reikalavimus, yra aprūpinti jautriomis išmetamųjų dujų valymo sistemomis. Siera ir fosforas slopina katalizinių keitiklių veikimą kuris padaro neefektyvų išmetamųjų dujų apdorojimą, o sulfatiniai pelenai užkemša DPF, todėl sutrumpėja regeneravimo ciklas, greitai sensta alyva, padidėja degalų sąnaudos ir krenta variklio galia.

BMW LL-04 specifikacija nustato didelius apribojimus alyvai ypač dėl „Valvetronic“ ir po apdorojimo sistemų suderinamumo. Ji apima visus BMW variklius nuo 2004 m., taip pat visus BMW variklius iki 2004 m., Nes BMW LL-04 apima visas ankstesnes BMW specifikacijas, tokias kaip BMW LL-98 ir BMW LL-01.

DĖMESIO: BMW LL-04 gaminys gali būti naudojamas benzininiams varikliams tik Europos Sąjungos šalyse, Šveicarijoje, Norvegije ir Lichtenšteinas. Už šių šalių ribų reikalaujama BMW LL-01 standarto alyva, tokia kaip MOTUL 8100 X-cess 5W-40. Žiūrėkite BMW rekomendacijas.

MB 229.51 reikalaujama, kad be daugelio kitų griežtų apribojimų alyvai būtų sumažintas sulfato pelenų, fosforo ir sieros kiekis, kad jis būtų suderinamas su MERCEDES išmetamųjų dujų valymo sistemomis. Dėl išskirtinių atsparumo šlyties savybių šios alyvos gali pasiekti lanksčius išleidimo intervalus, valdomus borto kompiuteriu. Specifikacija MB 229.51 taikoma kai kuriems MERCEDES benzininiams varikliams ir visiems MERCEDES Dyzeliniams varikliams, su DPF arba be jo.

PORSCHE pristatė savo C30 normą, kad būtų užtikrintas nepriekaištingas visų jų dyzelinių ir V6 benzininių variklių („Porsche Cayenne“) tepimas. Patvirtintas „PORSCHE C30“ tepalas patenkina visus šiuos labai reiklius reikalavimus, ypač susijusius su alyvos plėvelės atsparumu.

VOLKSWAGEN savo VW 504 00 ir VW 507 00 standartais reikalauja, kad alyva būtų visiškai suderinama su jų išmetamųjų dujų apdorojimo sistemomis, tokiomis kaip kataliziniai konverteriai ir DPF, kad būtų užtikrintas didžiausias daugumos VW, AUDI, SEAT ir SKODA transporto priemonių benzino ir dyzelinių variklių patvarumas.

MOTUL 8100 X-clean+ 5W-30 pilnai tenkina visus šiuos raikalavimus kuriuos BMW, MERCEDES, PORSCHE ir VW iškėlė savo standartais variklio alyvai su aukštu HTHS (> 3.5 mPa.s), sumažintu Sulfato pelenų, Fosforo ir Sieros kiekiu (Žemas SAPS), tinkama naudoti su moderniomis išmetamųjų dujų valymo sistemomis.

Rekomendacijos

Alyvos keitimas: vadovautis gamintojo rekomendacijomis

Alyva gali būti maišoma su kitomis sintetinėmis ir mineralinėmis alyvomis.

106377

Informacija

Paskirtis
Automobiliams
Alyvos serija
8100
Klampa SAE
5W30
Talpa
5L

Kita informacija

Komentarai (0)

16 kitos prekės toje pačioje kategorijoje:

Klientai kurie pirko šią prekę