Alyva MOTUL CLASSIC EIGHTIES 10W40 2l

Alyva MOTUL CLASSIC EIGHTIES 10W40 2l

18,42 €

Benzino ir dyzelinių variklių alyva
Sukurta šiuolaikinėms klasikinėms transporto priemonėms
Aukščiausios kokybės pusiau sintetinė kelių klasių alyva

Kiekis

Aukščiausios kokybės pusiau sintetinė daugiakomponentė variklinė alyva, specialiai sukurta šiuolaikinėms klasikinėms ir jaunatviškoms transporto priemonėms nuo 1980 m., turinčioms 4 taktų benzininius arba dyzelinius varikliu. Ši 10W-40 formulė atitinka praeities eksploatacinius standartus (API SL) ir derinama su naujausiomis MOTUL technologijomis, sukurtomis automobilių sporte, kad būtų užtikrintas visapusiškas Europos, Azijos ir Amerikos moderniosios klasikos automobilių eksploatacinių savybių paketas.
MOTUL CLASSIC EIGHTIES 10W-40 atitinka praeities gamintojų standartus, bet kartu naudojasi šiuolaikinėmis pažangiomis MOTUL tepalų technologijomis. Jo sudėtyje yra unikalus didelio kiekio cinko, fosforo (ZDDP kiekis >1800 ppm) ir molibdeno priedų derinys, užtikrinantis geriausią apsaugą ir našumą varikliuose, esančiuose amerikietiškose, azijietiškose (įskaitant bokserinius ir rotacinius variklius) ar europietiškose aštuntojo dešimtmečio transporto priemonėse. Didelis ZDDP kiekis užtikrina aukščiausią svarbiausių komponentų, pavyzdžiui, ,,high-lift", ,,flat-tappet"paskirstymo veleno, linkusių dėvėtis dėl didelės trinties, atsirandančios šiose dalyse, apsaugą. Molibdenas pasižymi sinergetiniu poveikiu su ZDDP, mažindamas trintį ir kartu didindamas tepimo plėvelės stiprumą, variklio efektyvumą ir galią.
"MOTUL CLASSIC EIGHTIES 10W-40" - tai šiuolaikinių technologijų formulė, puikiai pritaikyta jūsų modernaus klasikinio variklio poreikiams, kurioje naudojama oksidacijai atspari sintetinė bazė ir patentuoti priedai, leidžiantys išlaikyti pastovų variklio alyvos slėgį ir alyvos plėvelės stiprumą aukštoje temperatūroje (didelė HTHS klampa), o tai labai svarbu turbokompresoriniams, mažo darbinio tūrio, didelio našumo varikliams.Puikios šalto tekėjimo savybės apsaugo variklį nuo susidėvėjimo jį paleidžiant, net ir po ilgo laikymo. Labai lipni alyva ir antikoroziniai priedai užtikrina papildomą apsaugą žiemos laikotarpiu.
Sudaryta iš šiuolaikinių technologijų ploviklių, puikiai pritaikytų prie jūsų klasikinio variklio (originalaus ar restauruoto) reikalavimų.

REKOMENDACIJOS
Keitimo intervalas: išpilkite bent kartą per metus ir pritaikykite pagal savo naudojimo paskirtį.
Galima maišyti su sintetinėmis arba mineralinėmis alyvomis.

110619

Informacija

Paskirtis
Automobiliams
Alyvos serija
Classic
Klampa SAE
10W40
Talpa
2L

Kita informacija

Atsisiųsti

Komentarai (0)

16 kitos prekės toje pačioje kategorijoje: