Alyva MOTUL CLASSIC NINETIES 10W30 2l

Alyva MOTUL CLASSIC NINETIES 10W30 2l

18,18 €

Pusiau sintetinė daugiakomponentė variklinė alyva, specialiai sukurta šiuolaikinėms klasikinėms ir ,,Youngtimer " 1970-ųjų, 1980-ųjų ir 1990-ųjų transporto priemonėms su keturtakčiais benzininiais arba dyzeliniais varikliais, su arba be turbinomis/kompresoriais, su įpurškimo sistema arba karbiuratoriumi.

Kiekis

STANDARTAI API SL
Pusiau sintetinė daugiakomponentė variklinė alyva MOTUL CLASSIC NINETIES 10W-30 yra sukurta naudojant šiuolaikinių technologijų ploviklius, puikiai pritaikytus jūsų klasikinio variklio (originalaus ar restauruoto) poreikiams, taip pat apsaugančius ilgesnį laikymą.
Epochoje, kurią išpopuliarino variklių technologijų pažanga, ši didelio cinko (ZDDP kiekis viršija 1800 ppm) ir molibdeno (Moly) formulė buvo sukurta siekiant subalansuoti našumą ir apsaugą įprastuose tų laikų, visų tipo varikliuose.
Unikali formulė, sustiprinta sintetinėmis bazinėmis alyvomis, užtikrina puikias šaltojo tekėjimo savybes, kad būtų išvengta variklio susidėvėjimo paleidimo metu.
MOTUL CLASSIC NINETIES 10W-30 - tai modernių technologijų formulė, puikiai atitinkanti jūsų modernaus klasikinio variklio, naudojant oksidacijai atsparią sintetinę bazę, leidžiančią išlaikyti pastovią klampą, variklio alyvos slėgį ir alyvos plėvelės stiprumą aukštoje temperatūroje

Keitimo intervalas: keiskite bent kartą per metus ir pritaikykite savo reikmėms.
Galima maišyti su sintetinėmis arba mineralinėmis alyvomis

110620

Informacija

Paskirtis
Automobiliams
Alyvos serija
Classic
Klampa SAE
10W30
Talpa
2L

Kita informacija

Atsisiųsti

Komentarai (0)

16 kitos prekės toje pačioje kategorijoje: